2. - ЦСКА
  3. Наджи Шенсой: Допуснахме аматьорски грешки в защита

Наджи Шенсой: Допуснахме аматьорски грешки в защита

Треньорът на Пирин Наджи Шенсой остана разочарован от загубата с 1:4 на неговия тим от състава на ЦСКА в поредна среща 22-ия кръг на „А” група, предаде репортер на Novsport.com. Шампионите тотално надиграха своя опонент, като владееха инициативата през по-голямата част от мача и заслужено достигнаха до убедителния успех. След тази победа „червените” отново направиха разликата с втория Левски четири точки и по този начин еднолично оглавяват класирането.

„Поздравявам отбора на ЦСКА за страхотната победа, наистина я заслужиха. Головете им дойдоха от наши грешки в защита, тъй като ни липсваха двама-трима основни играчи на този пост. Бяхме стъписани в началото и започнахме двубоя страхливо. Нямахме синхрон в отбрана, а грешките ни бяха напълно аматьорски. През второто полувреме се опитахме да играем атакуващо, като използвахме петима нападатели. При 3:1 за тях имахме някои възможности да намалим резултата и да направим мача интересен, но за жалост не успяхме. Наистина се опитахме да играем позитивен футбол, а можеше да се затворим, но не го направихме. Смятам, че имаме големи шансове да останем в „А” група, защото ни очакват двубои с преките съперници за оцеляване, които трябва да спечелим”, заяви Шенсой на пресконференцията след мача.