2. - ЦСКА
  3. Сняг прекрати контрола на ЦСКА

Сняг прекрати контрола на ЦСКА

Отборът на ЦСКА до 19 години изигра едно полувреме срещу Вихрен на "Царско село" и мачът бе прекратен

Контролата между ЦСКА U19 и Вихрен (Сандански) беше прекратена на почивката заради снеговалежа в София. Срещата се игра на комплекс "Царско село", а след първото полувреме, което завърши при резултат 1:1, двата тима решиха да преустановят провеждането на мача.

„Армейците” поведоха с гол на Божидар Чуканов, а гостите от Вихрен изравниха резултата. Треньорът на ЦСКА Ивайло Станев пусна в игра юношите, които не взеха участие или играха по-малко във вчерашната приятелска среща на дублиращия отбор срещу Оборище (Панагюрище).

ЦСКА U19 е лидер в Елитната юношеска група до 19 години. Червените започват пролетния дял от шампионата с гостуване на Славия на 4 март.

ЦСКА U19 - Вихрен (Сандански) 1:1 (прекратен на полувремето)

Състав на ЦСКА: Петър Л. Петров (в), Асен Георгиев, Никола Борисов (к), Георги Костов, Николай Георгиев, Марчело Тенев, Божидар Чуканов, Петър Д. Петров, Иван Митрев, Даниел Йорданов, Радослав Живков
Старши треньор: Ивайло Станев

Новият силен човек в ЦСКА: Нямам капчица съмнение в нашия успех