2. - ЦСКА
  3. Стойчо Младенов: Показахме най-доброто в офанзивен план

Стойчо Младенов: Показахме най-доброто в офанзивен план

Относно съперника на „армейците” в днешния мач, Младенов заяви: „Не можем да не отбележим и труда на противника. Затрудниха ни в един определен момент през първото полувреме”.

Наставникът на ЦСКА – Стойчо Младенов, бе доволен от победата на своя тим в мача срещу Пирин (Гоце Делчев). „Армейците” спечелиха мача от 14-ия кръг на родната „А” група с 5:0.

”Всеки ден работим, за да подобряваме игровото си поведение. В този мач показахме най-доброто в офанзивен план, нещо, което ни убягваше. Липсваше ни концентрацията преди гола, но в днешния мач подобрихме и този компонент. Много съм доволен и честитя на футболистите”, заяви старши треньорът на ЦСКА след края на двубоя.

”Отборът ни е отлично подготвен, успяхме да се справим в трудната ситуация, която бяхме. Знаете, че относно бройката на футболистите бяхме много лимитирани. Нямахме възможност да работим с всички футболисти, да участват в мачове и да поддържат форма. След включването на основното ядро, отборът започна да намира своето лице”, допълни старши треньорът на „червените”.

Той добави, че не иска да коментира селекцията на тима, защото се пишат много неверни неща, като заяви, че когато свършат мачовете, може да се коментира селекцията и конкретни имена.