2. - ЦСКА
  3. ЦСКА 1948 писа петица на Орловец (Кокаляне) (ВИДЕО)

ЦСКА 1948 писа петица на Орловец (Кокаляне) (ВИДЕО)

ЦСКА 1948 победи Орловец (Кокаляне) с 5:0 като гост в среща от първенството на СРГ-Юг

ЦСКА 1948 победи Орловец (Кокаляне) с 5:0 като гост в среща от първенството на СРГ-Юг. Мачът бе белязан от много пропуски от страна на "червените", но въпреки това през втората част на второто полувреме те подчиниха съперника.

Два гола на Кристиян Петров и по едно попадение на Радослав Димитров, Калоян Стефанов и Марио Димитров донесоха успеха на водения от Валентин Илиев тим.

ЦСКА 1948 продължава да е убедителен лидер във временното класиране с актив от 46 точки, с 12 повече от втория Гранит (Владая).

Стартов състав: Стоян Деспотов, Илиан Генадиев, Герман Петров, Георги Младенов, Сава Савов, Атанас Кръстев, Христо Митев, Спас Спасов (Кристиян Петров), Йоан Маринов (Кирил Атанасов, Радослав Димитров), Марио Димитров, Борислав Трендафилов (Калоян Стефанов)

ЦСКА: Билетите за Вечното дерби в продажба от утре