2. - ЦСКА
  3. ЦСКА и Пирин не излъчиха победител и при дубльорите

ЦСКА и Пирин не излъчиха победител и при дубльорите

В зрелищен мач игран днес на базата на ЦСКА в Панчарево, дублиращите отбори на Пирин и ЦСКА завършиха наравно 3:3, съобщава официалният сайт на „орлетата”.

Тимът от Благоевград имаше много положения дори да спечели мача, но в крайна сметка за прибра с едната точка.

Резултатът бе открит в 6-ата минута в полза на ЦСКА, след като Янко Сандански стреля изненадващо от фаул и прехвърли излизащия напред вратар Макенджиев. Равенството в мача бе върнато само няколко минути по-късно с гол на Георги Самокишев. В 14-ата минута централният защитник отбеляза красиво попадение след перфектно изпълнен пряк свободен удар.

В 30 минута отново Самокишев, пак от пряк свободен удар, направи 1:2, като ударът му срещна гредата тупна и зад голлинията.

Армейците успяха да изравнят резултата в 33-ата минута, когато след груба грешка в отбраната на Пирин последва центриране в наказателното поле и Иван Зайков с глава отбеляза.

През второто полувреме отново „орлетата” бяха по-добрият отбор, но направиха куп пропуски.

В 60-ата минута при една контраатака Иван Зайков разстреля стража на Пирин и ЦСКА отново поведе. Пет минути по-късно Зоран Златковски изравни. До края на мача и двата отбора имаха по няколко изгодни положения, но победител така и не бе излъчен.

До края на мача тимът на Пирин имаше още куп положения, като Златковски успя да уцели гредата, а и на няколко път излиза в добри положения, но за съжаление не успя да отбележи победния гол.