2. - ЦСКА
  3. ЦСКА мачка с 11:0 за Купата

ЦСКА мачка с 11:0 за Купата

„Червените” юноши без проблем на 1/8-финал

Юношите на ЦСКА, родени през 2004 година, се класираха без проблем за осминафиналите в турнира за Купата на БФС.

Армейците победиха Средногорец (Златица) с 11:0 на помощния терен на стадион "Българска армия".

Резултатът беше открит в 16-та минута от Павел Жабов, а три по-късно ЦСКА вече водеше с 3:0 след голове на Виктор Атанасов и Йоан Борносузов. В 24-та минута резултатът стана 4:0 след попадение на Теодор Иванов, а след втори гол на Жабов червените се оттеглиха на почивката с преднина от 5:0.

През втората част армейците отбелязаха нови 6 попадения. Чрез Йоан Борносузов, Ясен Цеков и Валентин Ситнилски ЦСКА поведе с 8:0, а с последните три гола в двубоя двама играчи оформиха своя хеттрик - Теодор Иванов и Борносузов.

Така момчетата на треньора Атанас Борносузов му направиха хубав подарък за рождения ден, който той празнува днес, и достигнаха без затруднения до 1/8-финалите в турнира за Купата на БФС.

ЦСКА - Средногорец 11:0

Голмайстори: Теодор Иванов (3), Йоан Борносузов (3), Павел Жабов (2), Виктор Атанасов, Ясен Цеков, Валентин Ситнилски

Състав на ЦСКА: Иван Маринов (в), Мартин Влаевски (к), Габриел Александров, Валентин Ситнилски, Теодор Иванов, Николай Няголов, Виктор Атанасов, Кирил Великов, Ясен Цеков, Павел Жабов, Йоан Борносузов
Резерви: Милен Младенов (в), Георги Шаламанов, Ясен Спиров, Александър Георгиев, Боян Даскалов
Старши треньор: Атанас Борносузов
ЦСКА: Билетите за Вечното дерби в продажба от утре