2. - ЦСКА
  3. ЦСКА нанесе първо поражение на Литекс в Елитната група до 19 години

ЦСКА нанесе първо поражение на Литекс в Елитната група до 19 години

"Червените" биха с 2:1 след голове на Васил Попов и Радой Божилов

Вчера в изтеглен мач от 9-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 г. ЦСКА София победи Литекс Ловеч с 2:1, като това бе първа загуба на шампиона от миналия сезон.

Възпитаниците на треньора Сашо Борисов доминираха на терена през първото полувреме и се оттеглиха на почивката с комфортен аванс от два гола. В 24-ата минута Васил Попов откри резултата, а в 36-ата Радой Божилов направи 2:0. През втората част гостите върнаха едно попадение чрез Георги Минчев в 62-ата минута.

След тази победа армейците оглавиха класирането преди изиграването на останалите мачове от кръга.

ЦСКА: Радослав Костадинов, Васил Попов, Юлиян Илиянов, Божидар Чорбаджийски, Емил Ботев, Димитър Маймунков-к (Калоян Янков), Сава Савов, Александър Аспарухов ( Никола Тодоров), Петър Витанов, Радой Божилов ( Иво Исаев), Анжело Йорданов (Антонио Тилев)