2. - ЦСКА
  3. ЦСКА победи с класическото 3:0 Локо (Мездра) в среща от последния кръг на Дублиращата група

Дублиращият отбор на ЦСКА завърши сезона с победа, след като в последния си мач „армейците” се наложиха като гости на Локомотив (Мездра) с класическото 3:0, предаде кореспондент на Novsport.com. Срещата на изкуствения терен в Мездра премина под диктовката на играчите в „червено”, които още от началото започнаха да редят опасни атаки към вратаря на мездренчани.

В първите минути на мача Кямил стреля от фаул на около 30 метра, а вратарят Владимиров с мъка изби топката. Тя попадна в краката на Ченешков, който от няколко метра не успя да открие резултата. Все пак той се реваншира в 39-ата минута, когато засега хубаво центриране на Коларов и отблизо вкара за 0:1.

В началото на второто полувреме Георги Михайлов вкара втори гол за „армейците”, а играчите на треньора Зафиров довършиха противника си в края на мача с трети гол, който бе дело на Кямил.

Локомотив: Владимиров, Кътов, Н. Христов, Янков, Ценов, Е. Петков, Ангелов, В. Петров, Динков, А. Христов, Д. Иванов (50’ П. Петков)

ЦСКА: Михайлов, Вълчев, Василев, Кирчев, Ценков, Кямил, Алексиев, Коларов, Миланов, Ченешков, Станев