2. - ЦСКА
  3. ЦСКА си го върна на Миньор при дублиращите отбори - 3:0

ЦСКА си го върна на Миньор при дублиращите отбори - 3:0

Дублиращият отбор на ЦСКА победи като гост Миньор (Перник) с класическото 3:0 и по този начин "Б" отборът на „армейците” отмъсти за загубата на представителния отбор със същия резултата на „Българска армия”, предаде репортер на Novsport.com.

Дублиращият отбор на ЦСКА победи като гост Миньор (Перник) с класическото 3:0 и по този начин "Б" отборът на „армейците” отмъсти за загубата на представителния отбор със същия резултата на „Българска армия”, предаде репортер на Novsport.com. „Червените” превъзхождаха своя съперник през по-голямата част от мача и заслужено се поздравиха с трите точки. На два пъти се разписа капитанът Янко Сандански, а Димитър Димитров добави още един гол.

Сандански откри резултата в 18-ата минута след точно изпълнение на пряк свободен удар. Само пет минути по-късно той удвои преднината на ЦСКА, след като се разписа от дузпа. Крайното 3:0 оформи нападателят Митко Димитров минута преди края на двубоя.

ЦСКА: Начев, Петров, Маликатов, Станев, Колев, Коларов, Сандански, Аесс, Димитров, Зайков, Костадинов