2. - ЦСКА
  3. ЦСКА вкара 5 гола на Хебър

ЦСКА вкара 5 гола на Хебър

Марио Попов отбеляза хеттрик

ЦСКА записа трета поредна победа в Зоналната група за родените през 2001/02 година юноши.

Армейците, водени от Сашо Борисов, надвиха Хебър (Пазарджик) с 5:1. Двубоят се игра на изкуствения терен в комплекс "Царско село".

Червените започнаха да атакуват от първата минута и пропуснаха няколко отлични възможности да открият резултата. Това обаче се случи в 26-та минута, когато Марио Попов беше точен от пряк свободен удар. В добавеното време на първата част гостите изравниха и върнаха интригата в срещата.

През второто полувреме ЦСКА продължи да бъде по-активният отбор на терена и създаде още редица положения, но топката така и не попадаше във вратата на Хебър.

В 60-та минута Михаил Ангелов се разписа за 2:1, а десет по-късно Марио Попов отбеляза второто си попадение в мача. В 71-та минута той оформи хеттрика си, а за 5:1 се разписа Николай Митов с дебютния си гол за ЦСКА.

В следващия кръг ЦСКА гостува на Чепинец във Велинград. Двубоят е на 1 октомври от 11:30 часа.

ЦСКА: Билетите за Вечното дерби в продажба от утре