2. - ЦСКА
  3. ЦСКА загря с пет гола за мача с Миньор (Перник)

ЦСКА загря с пет гола за мача с Миньор (Перник)

Лидерът в класирането на „А” група ЦСКА победи Вихър (Горублян) с 5:1 в контрола, която се игра на базата в „Панчарево”, предаде репортер на Novsport.com. Двубоят беше закрит за фенове и медии, защото старши треньорът на „армейците” Любослав Пенев искаше да изпробва тактическата си схема за мача с Миньор (Перник) в събота.

Първото полувреме завърши с класическа преднина от 3:0 за ЦСКА, като попаденията отбелязаха Йордан Минев, Иван Иванов и португалецът Руи Мигел, който се отчете и с доста пропуски пред вратата на тима от Горубляне. През втората част Здравко Лазаров от дузпа и Николай Чипев оформиха крайния резултат.