2. - ЦСКА
  3. ЦСКА завърши наравно с Локо (Пд) при дублиращите отбори

ЦСКА завърши наравно с Локо (Пд) при дублиращите отбори

Дублиращият тим на ЦСКА не успя да победи Локомотив (Пловдив) и двата отбора завършиха при резултат 2:2, съобщава официалният сайт на „червените”.

Съставът на ЦСКА бе съставен единствено от юноши на клуба с изключение на Янко Сандански, който бе и с капитанската лента.

Гостите откриха в 14-ата минута чрез Георги Петков. „Армейците” изравниха в 16-ата минута чрез Томи Костадинов, а в 32-ата отбеляза второто попадение с хубав удар Кристиан Борисов.

През втората част ЦСКА отстъпи инициативата и съвсем логично в 70-ата минута гостите изравниха. До края на двубоя „червените” можеха да стигнат до победата, но удар на Янко Сандански от фаул мина встрани от вратата, а късметът изневери Томи Костадинов.

ЦСКА: Кирил Михайлов, Георги Никифоров, Мартин Василев, Йордан Петров, Милен Гоцов, Янко Сандански, Ростислав Янков, Димитър Коларов, Кристиан Борисов, Иван Алексиев, Томи Костадинов (Георги Амзин, Петър Станев, Емануил Петров, Спартак Георгиев).