2. - ЦСКА
  3. Узунов: От 15-ата минута Генов не ни позволи да играем футбол

Узунов: От 15-ата минута Генов не ни позволи да играем футбол

Административният директор на Локо Пд Атанас Узунов попита защо Антон Генов не получава наряди на мачове на Литекс. Бившият рефер изрази своето недоволство от своя колега след загубата от ЦСКА с 0:1. По думите на Узунов защитниците на „смърфовете” са били нашарени с жълти картони до 15-ата минута и до края на мача не са смели да влизат в единоборства.

„Защо Генов не свири в Ловеч?”, попита Наско Узунов. Пак му дадоха наш мач, пак дерби. Свири ни през един мач. Но това е решение на Съдийската комисия към БФС. Късно беше да реагираме.”

„След 15-ата минута ние не можехме да играем футбол. След като цялата защита имаше жълт картон, как да играеш. При нас всяко едно нарушение се отсъждаше с жълт картон, а за ЦСКА – хоп, фаул.”

„Мачът беше съвсем нормален – и за ръководене, и за отсъждане.”

„В Перник възражения, никой не се съобразява с нас. Т’ва е.”