2. - ЦСКА
  3. Юношите на ЦСКА победиха Литекс

Юношите на ЦСКА победиха Литекс

Юношите на ЦСКА отстраниха Литекс в осминафинален двубой от републиканското първенство за юноши старша възраст, предаде БТА. "Червените" удържаха равенство 1:1 при гостуването си в Ловеч и с общ резултат 3:2 продължават напред. Столичани откриха резултата в средата на второто полувреме при първия си удар към вратата на домакините, а в 80-та останаха с човек по-малко след като вратаря им получи директен червен картон за удар без топка на противников състезател.

Футболистите на Литекс успяха да изравнят четири минути преди края чрез Илия Миланов, но не успяха да докарат мача до продължения. "Оранжевите" претендираха и за две неотсъдени дузпи в тяхна полза, а публиката изпрати съдийската тройка с мощни освирквания.