2. - ЦСКА
  3. Юношите на ЦСКА с първа загуба за сезона (ВИДЕО)

Юношите на ЦСКА с първа загуба за сезона (ВИДЕО)

Армейците отстъпиха пред Ботев (Пловдив) след обрат с 1:2 в мач от XII кръг на Елитната група

Юношите на ЦСКА до 17 години допуснаха първа загуба през сезона.

Армейците отстъпиха пред Ботев (Пловдив) с 1:2 в мач от XII кръг на Елитната група.

До момента в шампионата червените, водени от Добромир Митов, имаха само победи и едно равенство.

Първото полувреме завърши без голове. В 3-та минута на втората част ЦСКА откри резултата след попадение на Огнян Николов.

Ботев обаче отбеляза два гола в 57-та и 60-та минута и успя да спечели двубоя, който се игра на базата в Панчарево.

В сряда (1 ноември) ЦСКА гостува в Пловдив на Локомотив. Двубоят е насрочен за 14:00 часа.

Стартов състав на ЦСКА: 1. Кристиян Сотиров (в) (к), 5. Любомир Митков, 6. Ертан Тахиров, 14. Християн Петров, 13. Дейвид Симеонов, 9. Емил Ценов, 8. Христо Панчев, 18. Огнян Николов, 16. Кристиян Атанасов, 11. Асен Дончев, 7. Андрей Йорданов;
Резерви: 12. Илия Шаламанов (в), 3. Димитър Жабов, 17. Стефан Димитров, 4. Митко Митков, 15. Митко Русанов, 10. Росен Петров, 20. Димитър Михайлов;
Старши треньор: Добромир Митов.