2. - ЦСКА
  3. Юношите на ЦСКА с тежка загуба на старта

Юношите на ЦСКА с тежка загуба на старта

„Червените“ паднаха с 1:4 и завършиха мача срещу Спартак с деветима на терена

Юношите на ЦСКА до 16 години отстъпиха пред Септември с 1:4 в мач от първия кръг на Зоналната група.

Двубоят се игра на стадион "Драгалевци".

През първите 30 минути на мача армейците пропуснаха няколко добри възможности за гол.

В 32-та минута тимът остана с 10 човека, след като Марк-Емилио Папазов получи втори жълт и респективно червен картон.

На старта на второто полувреме, в 41-та минута, Александър Бучков също бе изгонен, след като удари противников футболист без топка и се наложи ЦСКА да доиграе мача с 9 души.

В 46-та минута домакините откриха резултата, а само 4 по-късно получиха дузпа, която обаче вратарят на „червените“ Ивайло Илиев спаси.

В 65-та минута Спартак ни поведе с 2:0, а в 69-та Данаил Стойчев бе точен от свободен удар и намали до 1:2.

След това обаче Септември отбеляза още два гола в последните минути на двубоя и го спечели с 4:1.

В следващия кръг ЦСКА U16 ще почива, а в третия тимът приема Спортист 2009 (Своге).

Стартов състав на ЦСКА: Ивайло Илиев (в) (к), Цветомир Йорданов, Мартин Аврамов, Мартин Сотиров, Александър Христов, Цветелин Стоичков, Алпай Рамадан, Александър Бучков, Христо Арсов, Марк-Емилио Папазов, Цветомир Цанев

Резерви: Орлин Наумов (в), Георги Иванов, Димо Славов, Данаил Стойчев, Георги Манев, Антонио Радков, Кристиян Георгиев

Треньор: Христо Марашлиев.
Томаш: Проблемът беше на терена! Върнахме се в първи клас!