2. Верея (Стара Загора)
  3. Верея падна от Несебър преди дебюта си в елита

Верея падна от Несебър преди дебюта си в елита

Възпитаниците на Александър Томаш загубиха с 1:2

Верея (Стара Загора) загуби с 1:2 от Несебър последната си контрола преди старта на шампионата в Първа професионална лига, съобщават от клуба.

Старозагорци избраха гостуване в курортния град, тъй като на старта на първенството ще имат визита на Дунав в Разград.

Възпитаниците на Александър Томаш направиха по-силно първо полувреме и логично след края му имаха аванс в резултата.

Голмайстор бе защитникът Илия Мунин, който бе най-съобразителен в наказателното поле на домакините след центриране от корнер.

През втората част Томаш пусна няколко юноши на клуба и несебърци успяха да обърнат резултата. Младият специалист заложи на следния стартов състав: Мафумби, Илиев, Мунин, Енчев, Стоянов, Диков, Фредерик, Адама, Педро Еуженио, Винков и Костов.

ОФИЦИАЛНО: Обявиха програмата на осминафиналите за Купата и следващите кръгове в елита

Вижте и кога ще са мачовете от предстоящите 4 кръга във Втора лига

ТЕСЛА ЗА ФЕНОВЕТЕ: Пускат само 30 процента от капацитета на стадионите!

Решението е на служебния министър на Румен Радев

КУПА НА БЪЛГАРИЯ: ЦСКА стартира защитата на трофея в Бистрица или Пазарджик

Левски срещу Марек или Черноломец, Лудогорец може да гостува в Доброславци

ОФИЦИАЛНО: Обявиха кога ще теглят жребия за новия сезон

Клубовете ще получат информация за нововъведенията в Електронното първенство и наложената от ФИФА трансферна система