2. Видима
  3. Светкавица отстрани Видима с дузпи

Светкавица отстрани Видима с дузпи

„Видима-Раковски" загуби от "Светкавица" с общ резултат 4:5 след изпълнение на дузпи в среща от 1/16 финалите на турнира за Купата на България.

В началото на първото продължение - 92-ра минута, "Видима-Раковски" поведе в резултата. Атанас Иванов беше повален в наказателното поле и реферът отсъди дузпа. Георги Какалов беше точен и даде преднина на "Видима-Раковски" - 1:0. Гостите не се примириха и в 114-та минута изравниха. Йорданов центрира от свободен удар и Димов, с глава отбеляза за 1:1. Стигна се до дузпи, при които по-точни бяха футболистите на "Светкавица". За "Видима-Раковски" отбелязаха Самет Ашимов, Руслан Иванов и Ангел Русев, а пропуснаха Ахмед Хикмет и Георги Какалов. Футболистите на "Светкавица" реализираха и четирите дузпи и не се наложи да се изпълнява пета.

Състав на "Видима-Раковски": 16. Ивайло Василев, 14. Руслан Иванов, 2. Иван Тодоров, 3. Самет Ашимов - кап., 17. Павлин Юлиянов, 13. Ахмед Хикмет, 24. Венцислав Бенгюзов, 10. Христо Господинов, 7. Християн Кожухаров, 15. Ангел Русев, 20. Атанас Иванов

Резерви:
22. Пламен Колев, 6. Александър Бранеков, 11. Георги Какалов, 8. Станимир Андонов, 26. Кристиян Иванов, 4. Иван Пенев, 18. Стефан Гинчев

ЦСКА договори халф от Видима-Раковски

Нападателят на Светкави­ца Цветан Илиев също е искан от "армейците"

Нови сигнали от УЕФА за "черно тото" в "А" група

„Замесени са отбори от цялата таблица”, призна изп. дир. на БФС Борислав Попов

Дадоха лиценз на всички отбори от "А" група, но ги поставиха под мониторинг до 30 юли /обновена/

Елитът остава с 16 отбора, засега...

Левски завърши с поражение сезона при юношите до 19 години

Юношите на Левски завършиха със загуба шампионата в Елитната група до 19 години. "Сините", които си бяха осигурили титлата още преди един кръг бяха победени от втория Славия с 1:5 в среща от 31-вия кръг на надпреварата