3. Казийски под въпрос до последния момент

Казийски под въпрос до последния момент

Матей има вирусна инфекция

Звездата на България и най-добър волейболист в света Матей Казийски може и да не играе срещу Бразилия, предаде специалният пратеник на Novsport.com във Варна.

Матей е с вирусна инфекция от сутринта и до последно ще е под въпрос за мача, започващ в 18:00 часа.

Зала „Конгресна” започва да се пълни за решителния двубой на българския национален отбор в Световната лига срещу световния шампион Бразилия.

Над 6000 зрители ще присъстват на сблъсъка, който ще реши съдбата на „лъвовете”. Само победа, независимо с какъв резултат, ще ни класира за финалите в Кордоба.

В българския състав няма промени от вчерашната загуба с 1:3 гейма като опитният Христо Цветанов отново е предпочетен от Силвано Пранди, вместо Тошко Тодоров.

Полицейското присъствие около и в ДКС е засилено.

Бернардо Резенде със сигурност ще даде почивка на титулярите си от вчера като заложи на резервите си. „Селесао” отново загря с футбол преди втория мач с нашите момчета.