2. Волейбол
  3. Кунео си осигури комфортна преднина преди реванша срещу Будванска Ривийера след домакинска победа с 3:0

Два мача с българско участие се изиграха тази вечер във втория по сила евротурнир за Купата на ЦЕВ при мъжете и при жените. Воденият от националния мъжки селекционер на България Силвано Пранди Бре Банка Ланути (Кунео, Италия) нямаше никакви затруднения срещу гостуващия Будванска Ривийера (Будва, Черна гора) и взе перфектен аванс преди реванша в Будва след седмица. Владимир Николов и компания победиха с 3:0 (25:22, 25:11, 30:28) и се нуждаят от само един гейм в Черна гора, за да си осигурят участие във вторите четвъртфинали на турнира, където ще срещнат отбор, отпаднал от Шампионската лига.

Кунео си осигури комфортна преднина преди реванша срещу  Будванска Ривийера след домакинска победа с 3:0
Два мача с българско участие се изиграха тази вечер във втория по сила евротурнир за Купата на ЦЕВ при мъжете и при жените.

Женският Роте Рабен (Филсбибург, Германия), където играе българската националка Цветелина Заркова, загуби инфарктно гостуването си на Канти (Шафхаузен, Швейцария) с 2:3 (25:23, 23:25, 25:19, 22:25, 14:16) и ще се нуждае от задължителна победа в ответния мач, за да продължи напред.