2. Волейбол
  3. Малките маричанки – 3-ти на миниволей в Етрополе

Малките маричанки – 3-ти на миниволей в Етрополе

Детският волейболен тим на „Марица” се класира на трето място на националния турнир по миниволейбол в Етрополе за деца до 12-годишна възраст.

В спора за бронзовите медали малките пловдивчанки надделяха с убедителното 2:0 над връстничките си от „Хебър”/Пазарджик/ и така извоюваха заслужено третото място.

В предавателната група маричанки постигнаха една победа и една загуба – биха с 2:1 „Пирин”/Разлог/ и паднаха с 1:2 от домакините от „Чавдар”/Етрополе/, които пък се класираха за финала.

Във финалната среща „Велбъжд” /Кюстендил/ победи с 2:0 „Чавдар” /Етрополе/  и малките кюстендилки заслужено грабнаха шампионската титла при най-малките волейболистки.