2. Волейбол
  3. Марица тръгва с 2 победи на волейфиналите за момичета в Плевен

Марица тръгва с 2 победи на волейфиналите за момичета в Плевен

Волейболният тим на „Марица” при момичетата до 15 годишна възраст започна с два класически победи участието си във финалния турнир в Плевен от националното първенство при подрастващите.

"Жълто-сините" фурии на старши треньора Николай Диманов отвяха с 3:0 отбора на „Чавдар” (Етрополе) в първия състезателен ден от надпреварата.

Вчера малките маричанки разгромиха също с 3:0 представителния тим на Сливен и с този успех почти си осигуриха класиране във финалната четворка, който ще спори за разпределението на медалите.

Днес Марица излиза срещу връстничките си от ЦСКА в дербито на третия състезателен ден от турнира в Плевен.