2. Волейбол
  3. Монтана 2003 с пореден успех в НБЛ

Монтана 2003 с пореден успех в НБЛ

Баскетболистките на Монтана 2003 продължиха победния си път в Националната баскетболна лига. В поредния си мач възпитаничките на Славко Димитров победиха като гост Берое 07 със 79:68.

Баскетболистките на Монтана 2003 продължиха победния си път в Националната баскетболна лига. В поредния си мач възпитаничките на Славко Димитров победиха като гост Берое 07 със 79:68.

Срещата започна с преимущество на домакините, които спечелиха първите две части и се оттеглиха с 2 точки аванс. Второто полувреме обаче започна с абсолютно предимство на състезателките на Монтана, които не само изравниха, но и дръпнаха в резултата с 11 точки. Това се оказа достатъчно и след равна последна част гостенките запазиха статута си на непобедими в шампионата до сега.

Агнеса Дочйинова-Петрова изигра поредния си  добър мач, като завърши с 26 точки и 10 борби. Веселка Тодорова пък добави 24 точки за успеха. Ралица Нанева отново бе най-резултатна за старозагорки с 19 точки, а Стефка Николова добави 14.