2. Волейбол
  3. ЦСКА и Левски Сиконко продължават спора за титлата в Суперлигата

ЦСКА и Левски Сиконко продължават спора за титлата в Суперлигата

След два дни почивка, Левски Сиконко и ЦСКА подновяват битката за волейболната титла при мъжете днес. Арена на борбата този път ще стане зала "Сиконко" в столичния квартал „Люлин”, където „сините” играят домакинските си мачове. Началният час на двубоя е 17.30.

Това ще бъде третият сблъсък от финалната плейофна серия и първи домакински за Левски Сиконко. За момента резултатът е равен - 1:1 победи от двете срещи, играни в зала „Васил Симов” на базата на „червените”. Първият мач бе спечелен от Левски след тайбрек, а в петък ЦСКА записа категорична победа с 3:0 гейма.

Програма и резултати за финалната серия на Националната волейболна лига - Суперлига:

16.04.2009: ЦСКА - Левски Сиконко 2:3 (22:25, 25:17, 25:22, 19:25, 13:15),  зала „Васил Симов”, София
17.04.2009: ЦСКА - Левски Сиконко 3:0 (25:20, 25:19, 25:22),  зала „Васил Симов”, София
20.04.2009: Левски Сиконко - ЦСКА, 17.30 ч., зала „Сиконко”, София
21.04.2009: Левски Сиконко - ЦСКА, 17.30 ч., зала „Сиконко”, София

24.04.2009: ЦСКА - Левски Сиконко, 17.30 ч., зала „Васил Симов”, София