2. Волейбол
  3. ЦСКА с отличен старт на първенството при дамите

ЦСКА с отличен старт на първенството при дамите

Съставът на Юлия Иванова надделя над варненския ДКС

ЦСКА започна с чиста победа новия сезон в женското ни волейболно първенство. Съставът на Юлия Иванова стартира с успех с 3:0 гейма (25:23, 25:10, 25:22) над варненския ДКС.

Двубоят в зала „Васил Симов“ премина под диктовката на „червените“, които изиграха силен мач и успяха да пречупят съпротивата на съперника си. Решителен за изхода на мача бе първият гейм, в който ЦСКА стигна до успех с 25:23 точки. В последствие „червените“ бяха едноличен господар във втората част, докато третата се движеше равностойно до самия край, когато отново нашият тим успя да наложи волята си за 25:22 и крайното 3:0.

Във втория кръг ЦСКА гостува на шампиона Марица. Мачът е предвиден за 6 ноември, събота, от 16:00 часа в пловдивската зала „СИЛА“.