2. Волейбол
  3. Волейболистите на ЦСКА постигнаха драматична победа над Пирин

Волейболистите на ЦСКА постигнаха драматична победа над Пирин

Шампионите постигнаха изключително трудна и драматична победа с 3:2 като гост над Пирин-Балканстрой от Разлог в мач продължил час и петдесет минути, съобщи кореспондент на Novsport.com

Шампионът ЦСКА постигна изключително трудна и драматична победа с 3:2 като гост над Пирин-Балканстрой от Разлог в среща от третия кръг на волейболната Суперлига в мач продължил час и петдесет минути, съобщи кореспондент на Novsport.com.

Червените отстъпиха в първата част с 22:25. Треньорът Александър Попов обаче внесе необходимите корекции в играта и възпитаниците му взеха следващите два гейма с 25:20 и 26:28 точки, като особено драматичен бе третия, който бе изпълнен с много обрати.

Пирин-Балканстрой се върна в мача спечелвайки четвъртия гейм,а във тайбрека ЦСКА показа по здрави нерви и спечелиха с 15:13 точки, с това и мача.

По този начин шампионите останаха без загубата в първенството, докато домакините показаха, че играят по сериозна роля в тазгодишния шампионат.