2. Волейбол
  3. Все още има шанс Владо Николов да се изправи срещу Матей Казийски на полуфинал в Италия

Бре Банка Ланути (Кунео) е на път да стигне до пълен обрат в четвъртфиналната си плейофна серия срещу Акуа Парадизо Габека (Монтикиари). След като Владимир Николов, Силвано Пранди и компания губеха с 0:2 победи, те се върнаха в играта, успявайки да изравнят до 2:2.

В Монтикиари Бре Банка спечели четвъртия мач от серията с убедителното 3:0 (25:22, 25:21, 25:22). Николов стана втори по резултатност в отбора от Кунео, отбелязвайки 15 точки (3 аса, 12 атаки).

При успех на отбора от Кунео в петия мач, волейболните фенове ще мат възможност да наблюдават "българско" дерби за трети път през този сезон. Съперник на отбора на Силвано Пранди и Владо Николов в полуфиналите ще бъде тимът на Матей Казийски, Краси Стефанов и Радостин Стойчев - шампионите от Тренто.

Петият мач между Кунео и Монтикяри ще бъде предаван пряко по Ринг ТВ.