3. Банско громи аматьори с 11:0 в контрола

Банско громи аматьори с 11:0 в контрола

Състезаващият се в Западната "Б" група тим разпиля Булгартрансгаз

Банско постигна разгромна победа с 11:0 над аматьорския отбор на Булгартрансгаз в контролна среща играна на стадион „Свети Петър” в планинското градче.

С хеттрик за втородивизионния тим се отчетоха Юлиян Колушев и Давид Гълъбов. По едно попадение вкараха Йордан Лечов, Благой Наков, Кехайов и Валентин Валентинов и Ваис Кьосов.

Домакините доиграха последните 10-15 минути с човек по-малко, тъй като Димитър Крушовски получи контузия, и не бе извършена нова смяна.

В сряда Банско направи равенство 1:1 с втория от Източната „Б” група Любимец отново в контрола по време на паузата в шампионата заради мачовете на националните отбори.

Струмска слава с нов помощник-треньор

Стефан Гошев сменя Александър Александров-Алвеша

Пирин нанесе първо поражение за сезона на Лудогорец II

"Орлетата" надвиха с 3:2 дублиращия тим на шампионите

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига