3. Банско и Черно море не се победиха в контрола

Банско и Черно море не се победиха в контрола

Двубоят завърши наравно - 1:1

Отборите на Черно море и Банско завършиха 1:1 в контролна среща, играна на терена на хотел Пири днес. Варненци откриха резултата в 36-ата минута чрез капитана си Георги Илиев, който получи пас от Мирослав Манолов, излезе сам срещу вратаря и вкара. Банскалии пък стигнаха до равенството 6 минути преди края на мача с гол от дузпа на Петьо Динков.

В 18-ата минута левият бранител на Черно море Ивелин Янев получи червен картон от съдията Георги Кабаков, но на неговото място влезе Детелин Димитров и двата отбора продължиха с по 11 души на терена.

В последните 30 минути на терена се появи Еденилсон Бергонси, който е на проби. Бразилският нападател пристигна вчера и днес му беше даден първи шанс да се докаже. Старши треньорът на Черно море Стефан Генов продължава да налага и младите таланти от първия успешен набор от школата на клуба - вратаря Георги Китанов, нападателя Атанас Илиев и полузащитниците Слави Сталев и Бекир Расим.

След края на срещата наставникът на Черно море (Варна) Стефан Генов заяви: Въпреки горещото време играчите се представиха на ниво, като през второто полувреме играха по добре. Резултатите в тези контроли не са от значение, но определено днес съдиите повлияха на крайния изход. Доволен съм от включването на Еденилсон.

Това бе третата контрола на Банско от началото на лятната подготовка. Преди днешното равенство, тимът завърши наравно 1:1 с втория отбор на Динамо (Москва) и загуби с 1:2 от Ботев (Пловдив).

ОБЗОР: Пирин дръпна на върха във Втора лига

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч