3. Банско и Любимец направиха 1:1 в приятелски мач

Банско и Любимец направиха 1:1 в приятелски мач

Утре Любимец играе нова контрола с Локомотив (Пд), а Банско среща участника в работническия турнир Булгартрансгаз

Представителите на Западната и Източната „Б” групи отбори на Банско и Любимец завършиха наравно 1:1 в контролна среща, играна на спортния комплекс ”Пири”, предаде кореспондент на Novsport.com. Отборът на Банско поведе в резултата в 25-ата минута с гол на Благой Наков от дузпа. Гостите от Любимец стигнаха до изравнителното попадение в 65-ата минута, чрез резервата Илиян Трифонов.

За домакините от Банско не взеха участие заради контузии капитанът Димитър Крушовски и голмайсторът на отбора Павел Петков.
С пропуски за Банско пред противниковата врата се отличиха Юлиян Колушев, Ваис Кьосов и Давид Гълъбов. Като цяло мачът беше много коректен като главния съдия Стефан Апостолов показа четири жълти картони, 1 за символичните домакини от Банско и 3 за гостите от Любимец.

На вратата пък пазеше резервният вратата Костадин Янев, тъй като титулярът Тодор Кючуков замина на стаж в Манчестър Юнайтед по покана на своя приятел Димитър Бербатов и заедно с бившия капитан на националния отбор се очаква да се върне в петък.

Утре Любимец играе нова контрола с Локомотив (Пд), отново на комплекс „Пири”, а Банско на своя стадион „Свети Петър” среща участника в работническия турнир Булгартрансгаз.

Пирин нанесе първо поражение за сезона на Лудогорец II

"Орлетата" надвиха с 3:2 дублиращия тим на шампионите

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига