3. Банско победи Перун (Кресна) с 4:1 в контрола

Банско победи Перун (Кресна) с 4:1 в контрола

Отборът на Банско постигна трета поредна победа в контролите отначалото на лятната си подготовка

Отборът на Банско постигна трета поредна победа в контролите отначалото на лятната си подготовка. Възпитаниците на Войн Войнов се наложиха с 4:1 над третодивизионния Перун (Кресна) на стадион „Свети Петър” в Банско. Преди това в контролите Банско постигна победи с 2:1 срещу Беласица и 4:0 над Ботев (Криводол). Всичките пет попадения в днешни мач паднаха през първото полувреме на срещата.

Головете за домакините от Банско отбелязаха Георги Калайджиев, Антон Мангурев, Давид Гълъбов и Вайс Кьосов. Почетното попадение за гостите от Кресна вкара Атанас Топалов.

В игра за Банско през втората част се появиха новите Георги Николов, Иван Павлов, Павел Петков и юношата на ЦСКА Кирил Атанасов, които продължават пробите в тима от планинския курорт.

По всяка вероятност Янко Костурков няма да тренира повече с Банско, тъй като не иска да бъде на проби.

Утре Банско ще играе нова контрола с Пирин (Разлог) от 18.00 часа в Белица, като в нея също ще бъдат тествани доста нови футболисти. За събота ръководството на Банско ще насрочи спаринг с Академик (Сф).
Официално: Обявиха съдиите за кръга във Втора лига

Вижте всички наряди

ОБЗОР: Пирин дръпна на върха във Втора лига

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч