3. Бдин победи Пирин (ГД) в контрола с два червени картона

Бдин победи Пирин (ГД) в контрола с два червени картона

Видинчани надделяха в контролата в Сандански

Бдин победи с 3:2 Пирин (Гоце Делчев) в контролна среща, играна в Сандански, предаде кореспондентът на Novsport.com в Благоевград.

Пирин откри резултата с гол в 37-ата минута на Николай Димиров. Веднага след почивката видинчани се върнаха в мача и Цветослав Тодоров  с хубава странична ножица изравни в 50-ата минута. Голът падна, когато видинчани бяха останали с 10 души на терена, след като Куатара Мамаду получи червен картон.

След споразумение между двата щаба, в игра за Бдин влезе замененият на полувремето Ангел Цолов. В 70-ата минута Зефир Катунчев игра с ръка в наказателното поле на Пирин  и реферът Иван Бабанов показа червен картон на играча и отсъди дузпа в полза на видинчани, която Борислав Хазуров хладнокръвно реализира.

В 80-ата минута Цветослав Тодоров отбеляза втория си гол, след като бе изведен сам срещу вратаря от Николай Цветков. Пирин върна един гол, чрез Виктор Шишков в края на мача след контраатака, а с това оформи и крайното 3:2 за Бдин.

Следващата контролна среща на Бдин е в петък срещу Банско. Пирин (ГД) играе в четвъртък с Видима –Раковски.

Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига