3. Бдин записа минимална победа срещу Септември (Симитли)

Бдин записа минимална победа срещу Септември (Симитли)

Отборът на Бдин (Видин) победи с минималното 1:0 Септември (Симитли) в контролна среща играна в Сандански. Димитър Петков вкара единственото попадение в мача в 40-ата минута, след като се възползва от колективна грешка в отбраната на Септември при едно статично положение.

Отборът на Бдин (Видин) победи с минималното 1:0 Септември (Симитли) в контролна среща играна в Сандански, предаде кореспондентът на Novsport.com. Димитър Петков вкара единственото попадение в мача в 40-ата минута, след като се възползва от колективна грешка в  отбраната на Септември при едно статично положение. Въпреки поражението, треньорът на Септември (Симитли) Стефан Гошев остана доволен от проверката.

„Направихме доста положителни неща, но отново се прояви нашата стара слабост – да не можем да вкарваме голове“, каза Гошев.

„Създадохме поне шест чисти положения. Калоян Стоянов на два пъти с глава пропусна да се разпише. Отново той излезе сам срещу вратаря и неможа да го преодолее. Андон Гущеров също се отчете с пропуск останал очи в очи с техния вратар”, добави Стефан Гошев.

Това, което притеснява треньорът Стефан Гошев, е, че до старта на първенството няма да могат да се възстановят от контузи основни футболисти като Цветан Николов и Марио Николов. Другият измъчван от травма, който също не е игра днес - Велизар Попавсилев, се очаква най-късно до една седмица да бъде възстановен. Триото обаче почти сигурно пропуска първия пролетен мач на Западната „Б” група в Банско срещу едноименния тим.

Треньорът на Бдин Николай Нинов остана доволен от проверката и каза, че лагерът в Сандански ще бъде удължен. Следващите контроли на видинчани в курортния град са срещу Пирин (ГД) на 14 февруари и с Банско на 17 февруари.

Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига