3. Берое и Видима не излъчиха победител в скучен мач

Берое и Видима не излъчиха победител в скучен мач

Берое не успя да победи Видима-Раковски в контролна среща играна в Стара Загора, като двата отбора завършиха при резултат 1:1, предаде кореспондент на Novsport.com.

Срещата започна с натиск на Видима и още в 4-ата минута гостите откриха резултата. След центриране от фаул, топката се озова в Ангел Русев, който останал очи в очи с вратаря Белчев с плътен диагонален удар направи резултата 0:1.

Домакините постепенно се окопитиха, а Любомир Величков и Иво Иванов на няколко пъти можеше да изравнят резултата.

В 41-ата минута Слави Жеков центрира от дясно, топката се удари в ръката на Зеленков и съдията отсъди дузпа за Берое. Зад топката застана Атанас Апостолов, който безпощадно изравни резултата.

През второто полувреме темпото на игра спадна, като Величков отново изпусна няколко добри възможности.