3. Берое победи Монтана и взе 3-ото място на турнира в Албена

Берое победи Монтана и взе 3-ото място на турнира в Албена

Берое постигна победа с 2:1 над Монтана в мач за 3-ото и 4-ото място на турнира "Албена Къп 2009" в Албена. Символичните гости от Монтана започнаха срещата по активно и откриха резултата в 13-ата минута. В ситуацията Венци Иванов засече с глава центриране на Тодоров отляво и прати топката в мрежата на заралии, за да изведе Монтана напред в резултата. След този гол футболистите на Берое се активизираха и в крайна сметка спечелиха напълно заслужено. В 38-ата минута топката се удари в ръката на Иванов от Монтана и съдията Станислав Тодоров даде дузпа за Берое, която бе вкарана от Дончо Атанасов. В 87-ата минута Здравко Илиев донесе победата на старозагорци, след като негов удар мина през ръцете на Бахтарлиев и влезе във вратата на монтанци.

Берое постигна победа с 2:1 над Монтана в мач за 3-ото и 4-ото място на турнира "Албена Къп 2009" в Албена. Символичните гости от Монтана започнаха срещата по активно и откриха резултата в 13-ата минута.

В ситуацията Венци Иванов засече с глава центриране на Тодоров отляво и прати топката в мрежата на заралии, за да изведе Монтана напред в резултата. След този гол футболистите на Берое се активизираха и в крайна сметка спечелиха напълно заслужено.

В 38-ата минута топката се удари в ръката на Иванов от Монтана и съдията Станислав Тодоров даде дузпа за Берое, която бе вкарана от Дончо Атанасов.

В 87-ата минута Здравко Илиев донесе победата на старозагорци, след като негов удар мина през ръцете на Бахтарлиев и влезе във вратата на монтанци.