3. Берое победи Свиленград с 2:0 в контрола

Берое победи Свиленград с 2:0 в контрола

Берое победи с 2:0 като гост състава на Свиленград 1921 в контролна среща в паузата на шампионата, съобщава Beroe Online. Старозагорци откриха резултата в 18-ата минута с попадение на Диан Генчев, а в 51-ата удвоиха чрез Петър Костадинов.

Срещата бе наблюдавана от изпълнителният директор Геньо Петров и спортно-техническият директор Петко Петков. Поради контузии проверката пропуснаха Пламен Петров, Георги Божанов, Цветомир Генов, Ивайло Паргов и Захари Димитров.
В събота от 14 часа “зелените” приемат Видима-Раковски (Севлиево) във втората си проверка за седмицата.