3. Берое се изложи насред Стара Загора - загуби с 1:2 от Любимец

Берое се изложи насред Стара Загора - загуби с 1:2 от Любимец

Водачът в Източната "Б" група и най-сериозен кандидат за влизане в "А" група Берое загуби изненадващо с 1:2 от възродения Любимец в среща от 22-рия кръг, игран в Стара Загора. Домакините поведоха след точно изпълнение на Дончо Атанасов в седмата минута от дузпа. Седем минути по-късно Павлин Тодоров изравни. В 33-ата минута Ерай Слафиф шокира феновете под Аязмото с гол за 1:2 след груба грешка на Белчев и меле.

Водачът в Източната "Б" група и най-сериозен кандидат за влизане в "А" група Берое загуби изненадващо с 1:2 от възродения Любимец в среща от 22-рия кръг, игран в Стара Загора. Домакините поведоха след точно изпълнение на Дончо Атанасов в седмата минута от дузпа. Седем минути по-късно Павлин Тодоров изравни. В 33-ата минута Ерай Слафиф шокира феновете под Аязмото с гол за 1:2 след груба грешка на Белчев и меле.

През второто полувреме "зелените" тръгнаха напред, но нямаше ден и не успяха да вкарат дори и изравнителен гол. Въпреки поражението Берое уверено води в класирането.