3. Без резервни играчи Светкавица би Малеш с 1:0

Без резервни играчи Светкавица би Малеш с 1:0

Двата отбора дадоха начало на турнира Сандански 2012

Елитният Светкавица (Търговище) стартира с победа участието си във футболния турнир за Купата на община Сандански. На стадиона в Микрево тимът от Търговище се наложи с минималното 1:0 над домакините Малеш, предаде кореспондентът на Novsport.com в Благоевград.

Единственото попадение в мача падна в 43-ата минута дело на Тихомир Кънев. Голът беше и най-интересното, което се случи за целия мач.

Отборът на Светкавица дойде с 11 футболисти, които изкараха на терена  пълни 90 минути. За Малеш в игра не се появиха единствено титулярният страж Васил Василев и капитанът Румен Сандев. Загубата пък е втора за Малеш в контролите отначалото на предсезонната подготовка. Преди това възпитаниците на Пламен Мицански отстъпиха отново у дома с 0:2 от Ботев (Враца).

Утре турнирът Сандански 2012 продължава с мача Локомотив (Пд) – Локомотив (Сф) от 13.00 часа на градския стадион в Сандански.