3. Ботев (Криводол) победи Балкан на заснежения терен в Правец - 4:2

Ботев (Криводол) победи Балкан на заснежения терен в Правец - 4:2

Отборът на Балкан (Ботевград) загуби с 2:4 от Ботев (Криводол) в поредната си контролна среща от началото на зимната подготовка, предаде кореспондент на Novsport.com. Срещата се игра на стадиона в Правец, като преди седмица двата отбора отново играха един срещу друг, но тогава воденият от Мариян Христов тим победи с 2:1.

В средата на първото полувреме новото попълнение на криводолчани Веселин Георгиев – Пилето засече прострелно подаване на свой съотборник и откри резултата. Минута преди края на първата част обаче реферът отсъди дузпа в полза на Балкан, която бе превърната в гол от Цветелин Ралчовски.

Няколко минути след началото на второто полувреме Владимир Арнаудов отново изведе тима на Ботев напред в резултата. Десетина минути по-късно юношата на Ботев (Враца) Цветан Цветанов – Кебапа покачи на 3:1.

Малко по-късно Петър Петров с глава намали резултата, но в 10 минути преди края на мача криводолчани вкараха нов гол и оформиха крайното 4:2.

ОБЗОР: Пирин дръпна на върха във Втора лига

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч