3. Ботев (Враца) победи с 3:1 Септември (Симитли)

Ботев (Враца) победи с 3:1 Септември (Симитли)

Антонио Михайлов направи неофициален дебют за втородивизионния тим

Елитният Ботев (Враца) победи с 3:1 втородивизионния Септември (Симитли) в контролна среща, играна на изкуствения терен в Сандански, предаде кореспондентът на Novsport.com.

Победата е трета поредна за тима на Тони Здравков от втория лагер на отбора в Южна България. Преди това Ботев (Враца) победи с 2:1 Банско и с 3:0 Пирин (Разлог).

Срещу Септември (Симитли) отборът на Ботев (Враца) поведе с 1:0 с гол на Николай Владинов през първото полувреме.

Преди това Бранимир Костадинов пропусна дузпа за врачани.

След почивката Лъчо Балтанов покачи на 2:0, а Асен Чалъков бе точен за 3:0. Почетното попадение за Септември (Симитли) реализира в края на мача Калоян Стоянов от дузпа.

В 60-ата минута на срещата Асен Топузов от състава на Септември получи втори жълт и респективно червен картон. Предвид приятелския характер на срещата на неговото място влезе Смилен Златанов и численото равенство се запази.

Дебют за Септември (Симитли) направи юношата на Милан Антонио Михайлов, който замени в 46-ата минута Атанас Николов.

Следващата контрола на Септември (Симитли) е в събота от 13.00 часа с Бдин (Видин) в Сандански.

Ботев (Враца) ще преценява до петък дали да изиграе още една контрола по време на лагера в курортното градче.