3. Ботев (Враца) записа трета победа в предсезонната подготовка

Ботев (Враца) записа трета победа в предсезонната подготовка

Врачани отново победиха с автогол

Ботев (Враца) победи с 3:2 като гост третодивизионния Ботев (Козлодуй) в контрола, която се игра вчера в града край р. Дунав, предаде кореспондент на Novsport.com. Любопитен факт е, че успехът на врачани отново дойде след автогол. По време на лагера в Казанлък, воденият от Сашо Ангелов тим победи с минималното 1:0 Марица след автогол, а преди това отборът направи 1:1 с Левски (Карлово) отново след гол на противников състезател в собствената му врата.

Мачът започна добре за домакините и още в 15-ата минута играещият мениджър на тима от Козлодуй Ивелин Драшков откри резултата с воле. В 37-ата минута врачани изравниха резултата чрез Румен Рангелов, който с глава засече хубаво центриране на Детелин Ченешков.

В началото на втората част домакините отново излязоха напред в резултата. В 57-ата минута Павлин Димитров засече центриране на Ангел Петров и от близко разстояние разстреля стража на тима от Враца. Само шест минути по-късно обаче Светослав Валериев изведе Деян Петров и халфът на Ботев (Враца) изравни - 2:2.

Пет минути преди края на мача юношата на врачани Ивайло Зарчев си отбеляза ефектен автогол при опита си да изчисти удар от близо на Рангелов.

Днес пък врачани ще играят с юношите старша възраст на клуба.

Ботев (Враца): Цветковски, Ченешков, П. Петров, Ванков, Борисов, Валериев, Чалъков, Манолов, Д. Петров, Найденов, Рангелов (Хр. Иванов, Ц. Гарев, Нотев, К. Цветков, С. Димитров, Р. Георгиев)

ОБЗОР: Пирин дръпна на върха във Втора лига

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч