3. Чавдар (Бяла Слатина) победи Марек с 2:0

Чавдар (Бяла Слатина) победи Марек с 2:0

Чавдар (Бяла Слатина) победи Марек с 2:0 в мач от 25-ия кръг на Западната "Б" група, предаде кореспондент на Novsport.com. Единствения гол отбеляза Пламен Петров в 35-та минута. Домакините имаха превъзходство през по-голямата част от мача и стигнаха до важна победа в директна битка за оцеляване. Мачът бе изсвирен по перфектен начин от топрефера ни Антон Генов.

Чавдар (Бяла Слатина) победи Марек с 2:0 в мач от 25-ия кръг на Западната "Б" група, предаде кореспондент на Novsport.com. Пламен Петров откри резултата в 35-та минута, а втория гол вкара Радостин Джогански в 89-та. Домакините имаха превъзходство през по-голямата част от мача и стигнаха до важна победа в директна битка за оцеляване. Мачът бе изсвирен по перфектен начин от топрефера ни Антон Генов.