3. Чавдар (Етрополе) и Рилски спортист не успяха да излъчат победител

Чавдар (Етрополе) и Рилски спортист не успяха да излъчат победител

Отборите на Чавдар (Етрополе) и Рилски спортист (Самоков) завършиха при резултат 1:1 срещата си от 27-ия кръг в Западната „Б” група, предаде кореспондент на Novsport.com. Срещата бе равностойна, но атаките пред двете врати бяха изключителна рядкост.

През първата част действията се развиваха предимно в центъра на терена и логично резултатът остана 0:0. В началото на второто полувреме в игра за домакините се появи нападателят Георги Пашов, който с първото си докосване до топката успя да излъже вратарят на „скиорите” и откри резултата в 56-ата минута. 20-ина минути по-късно Антон Петров извърши глупаво нарушение, за което получи червен картон. При изпълнението на фаула топката бе центрирана в наказателното поле на домакините, а Иван Иванов с глава изравни резултата.