3. „Черноморец-Поморие” и „Равда” завършиха 1:1 в динамична контрола

„Черноморец-Поморие” и „Равда” завършиха 1:1 в динамична контрола

Добрите игри на младите футболисти от „Черноморец-Поморие” предизвикаха интереса на близо 300 зрители, които проследиха контролата на втородивизионния тим срещу гостуващия челник в Югоизточна „В” група „Равда”

„Черноморец-Поморие” и „Равда” завършиха 1:1 в динамична  контрола

Добрите игри на младите футболисти  от „Черноморец-Поморие” предизвикаха  интереса на близо 300 зрители, които проследиха контролата  на втородивизионния тим срещу гостуващия челник в Югоизточна „В” група „Равда”. Получи се жив и динамичен мач, който оправда напълно интереса на публиката в студеното време. Краят дойде при равенство – 1:1.

Първото полувреме премина при  равностойна игра и малко реални положения за откриване на резултата. Антон Иванов можеше да изведе поморийските „акули” напред, но коварният му удар по диагонал прати топката в десния страничен стълб. Две минути преди почивката капитанът на равденци Георги Георгиев центрира от фаул и Николай Жечев успя да се разпише с глава. Малко след това Иван Мишев разтресе лявата греда на домакините.

През втората част и в двата  отбора бяха извършени множество  смен. „Черноморец-Поморие” наложи  трайно надмощие и в 54-ата минута изравни. Георги Калоянов стреля майсторски от фаул, вратарят Стоян Стоянов отби със сетни усилия, но притичалият Галин Димов не сгреши при добавката. Домакините продължиха да доминират и до края пропуснаха няколко удобни шанса за победен гол.

Съставът на Черноморец-Поморие: Тодор Йорданов /46-Янко Георгиев/, Малин Орачев, Пламен Димов, Велин  Дамянов, Иван Янчев /46-Крум Стоянов/, Станимир Митев, Яни Пехливанов /46-Георги Калоянов/, Стайко Стайков /46-Галин Димов/, Георги Чакъров /46-Емануил Манев/, Антон Иванов /46-Тодорин Димитров/, Живко Петков /46-Бранимир Костадинов/.

В следващата си контрола възпитаниците на старши треньора Петър Хубчев приемат „Сливен” на 10 февруари.

ОБЗОР: Пирин дръпна на върха във Втора лига

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч