3. Черноморец шокира Беласица в края, Монтана стигна до труден успех над Балчик

Черноморец шокира Беласица в края, Монтана стигна до труден успех над Балчик

Изиграха се последните два мача за деня от втория ешалон

Черноморец Бургас измъкна точка при гостуването на Беласица, като отбеляза късен гол в продължението на двубоя и срещата завърши 1:1. Домакините от Петрич, които играят в Симитли, поведоха след попадение на Куфре Ета в 59-ата минута.

Бургазлии изравниха в даденото от съдията продължение на мача. Реферът отсъди дузпа, която Живко Петков реализира.

В същото време Монтана взе трите точки в домакинството си на Черноморец Балчик. Единственото попадение за отбора на Николай Митов отбеляза Александър Тодоров в 79-ата минута.

За Монтана това бе първа победа в шампионата, а Черноморец Балчик все още няма отбелязан гол от началото на сезона.