3. Четата на Атанас Терзиев с класическа победа срещу Огражденец Кърналово в Марикостиново

Головете вкараха Мартин Бояджиев, Йордан Бербатов и Методи Коричков

С голове на Мартин Бояджиев, Йордан Бербатов и Методи Коричков от дузпа възпитаниците на Атанас Терзиев победиха гостуващия тим от Кърналово с 3:0. През първата част на срещата беше отбелязан само един гол в 10-та минута , след като Мариян Терзиев проби по десния фланг и насочената топка към свободния Мартин Бояджиев бе изпратена неспасяемо в мрежата на гостите за 1:0. До края на първото полувреме пропуски направиха на два пъти Мартин Бояджиев и веднъж Мариян Терзиев.

Мартин Бояджиев получи разтежение и през втората част на мача бе заменен от Марин Георгиев-Мерата.

В 61-ва минута Йордан Бербатов се възползва от отбита топка от вратаря на гостите и в добавката не сгреши за 2:0. В 67-ма минута Методи Коричков след самостоятелен рейд по лявото крило успя да навлезе с топката в наказателното поле на гостите и бе повален , отсъдената бе дузпа от главния съдия потърпевшия превърна в гол за 3:0. До края на мача пропуски направиха Карамфил Божиков и Марин Георгиев.

Много добра игра на двойката централни защитници Боби Иванов и Кирил Митрев, както и на Мартин Бояджиев, Йордан Бербатов и Божидар Митрев от отбора на Струма Марикостиново.

ОБЗОР: Пирин дръпна на върха във Втора лига

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч