3. Димитър Стойчев: Сами се бихме (аудио)

Димитър Стойчев: Сами се бихме (аудио)

„Не виждам моя грешка в този мач, пуснах най-добрите” , каза треньорът на Нафтата

Старши треньорът на Нефтохимик Димитър Стойчев остана крайно разочарован от загубата от Несебър с 2:3 в двубой от десетия кръг на Б група. Той каза неговият отбор „сам се е победил”, предаде репортер на Novsport.com.

Ние сами си вкарахме головете за Несебър. Освен първия гол, другите два гола бяха наши и сами се бихме. Изтървахме няколко положения, при които можехме да отбележим гол, но се получи. При 1:1 Сакалиев имаше две положение и ако беше реализирал поне едното, резултатът щеше да се промени. Но има и такива мачове, коментира той.

Въпреки че аз постоянно говорих на момчетата, че това се явява като дерби и трябва да играят, защото ще се хвърлят отбора на Несебър, както и се получи. Мисля, че се пренавиха ли в този мач, какво стана? Пак стара грешка в началните минути. Каква моя грешка. Това, с което разполагаме, мисля, че пуснах най-доброто на този етап, с което разполагаме. Не виждам някаква моя грешка, допълни Стойчев.

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига