3. Добруджа измести Дунав от първото място след разгром с 4:0

Добруджа измести Дунав от първото място след разгром с 4:0

Отборът Добруджа разгроми Дунав с 4:0 в дербито на североизточната "В" група, играно пред близо 700 зрители на стадион "Дружба" в Добрич.

Качеството на футбола и атмосферата по трибуните направиха мача достоен за битка за челните места във "В" група.

Първият гол за Добруджа дойде след автогол на Джелилов, който вкара топката в мрежата си след центриране на играч на домакините.

В 32-ата минута Ивайло Димитров завърши хубава контраатака на домакините, удвоявайки аванса им.

Третият гол за Добруджа падна в 50-ата минута и бе дело на Васил Тачев, а в 61-ата, отново той, оформи крайното 4:0.

Така новият треньор на домакините - Радослав Вардаров, записа убедителен домакински дебют с 4:0 над състава на Дунав (Русе).
Желев: Мачът с Добруджа е дерби за челните позиции

Треньорът на Етър говори преди мача с Добруджа

Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига