3. Добруджа не успя да победи Созопол (ВИДЕО)

Добруджа не успя да победи Созопол (ВИДЕО)

Мачът на стадион "Дружба" завърши 1:1

Добруджа не успя да победи Созопол в мач от 18-ия кръг на "Б" футболната група. Мачът на стадион "Дружба" завърши 1:1, като „жълто-зелените“ не успяха да спечелят първото домакинство за пролетта, въпреки че едно полувреме играха с човек повече на терена, предава радио "Добруджа".

Гостите откриха резултата в 9-ата минута, след като при центриране от тъч Калоянов отклони с глава към Митев и той отблизо не остави шансове за вратаря Банков, като изпрати топката под напречната греда.

Добруджа успя да изравни резултата в 35-ата минута, когато след центриране на Тодор Колев, Кристиян Петков технично прати топката в долния десен ъгъл на Теменлиев за 1:1.

Още в началото на втората част Станимир Митев получи червен картон и остави Созопол с човек по-малко. Полузащитникът първо получи жълт картон за нарушение, след което репликира съдията Мартин Стоименов и бе изгонен. Въпреки териториалното преимущество домакините не успяха да създадат много опасности пред вратата на Созопол. В 85-та минута Кристиян Петков бе близо до това да направи пълен обрат, но ударът му с глава мина на сантиметри над вратата.

Добруджа игра в състав: Банков, Димитров, Граматиков, Ничев, Колев, Айтов (Йовчев), Хр.Казаков, Узунов (П. Казаков), Минков, Петков (Попов) и Станчев