3. Добруджа прегази дубъла на ЦСКА, Марек спаси точката срещу Янтра

Добруджа прегази дубъла на ЦСКА, Марек спаси точката срещу Янтра

Вижте как приключиха двете срещи от Втора лига днес

Вторият кръг във Втора лига продължи с нови два мача в днешния ден. Добруджа разгроми дублиращия отбор на ЦСКА - София, а Марек и Янтра (Габрово) не успяха да излъчат победител.

Отборът на Добруджа постигна категоричен успех с 4:0 над ЦСКА – София II в мач от втория кръг на Втора професионална лига.

Попаденията паднаха през втората част, когато Ангел Ангелов откри резултата в 52-ата минута. В 70-ата минута Лукас Кардозо заби второ попадение. Джорджио Димитров седем минути по-късно направи 3:0. Крайния резултат оформи Лукас Кардозо в последните секунди на срещата.

По този начин Добруджа събра четири точки, а "червените" все още нямат нито една в своя актив.

По същото време в Дупница Марек успя да спаси точката срещу Янтра Габрово. Гостите поведоха в 38-та минута, но Марек изравни за 1:1 седем минути преди края, за да запише втор хикс през сезона, а за габровци това беше първа точка след поражението от Етър на старта на кампанията.